Jak se stravujeme v MŠ?

Naše MŠ má svou vlastní kuchyň. Jídlo zde připravují 2 kvalifikované kuchařky.Strava se skládá z dopolední svačiny, oběda a odpolední přesnídávky. Jídelníček je sestavován jednou týdně podle spotřebního talíře- splňuje množstevní normy pro děti do 6ti let, děti s OŠD do 7mi let a výše (maso, ryby, mléko, mléčné výrobky, zelenina, ovoce, luštěniny, tuky, cukry, celozrnné pečivo).  Strava obsahuje velké množství ovoce a zeleniny v syrovém i dušeném stavu, ale také zeleninová jídla.  Děti mají celý den k dispozici pitný režim v podobě čajů minimálně slazených, pitné vody nebo vitamínových nápojů.

Omlouvání dětí ze stravy

Omlouvání dětí z důvodu odhlášení stravy je možné ústně nejpozději den předem u třídní učitelky nebo telefonicky do 8:00 na tel. čísle školní jídelny.

Cena stravy

Na základě vyhlášky 107/2005 Sb., O školním stravování se upravují ceny obědů a svačin dle věku, kterého děti dosáhly v době aktuálního školního roku.

• Dopolední svačina 3-7 let ...13 Kč
  • Oběd 3-6 let... 26kč
  • Oběd 7 let... 28kč
  • Odpolední svačina 3-7 let ... 9 kč

Platba školné

Školné platí všechny děti, kromě dětí s povinnou předškolní docházkou a s odloženou školní docházkou.

Školné na měsíc ... 850Kč

Jak se platí školné a stravné?

Více informací naleznete v přihlášce ke stravování, kterou naleznete zde