Co potřebují děti v MŠ

1) Všechny věci dětem podepište! (pyžama, spodní prádlo, punčocháče, tepláky…vše!) Děti si mnohokrát své nepoznají a rodič také.

2) Do šatny k sáčku MŠ dejte igelitovou tašku, do které denně dávejte věci, v kterých dítě přichází nebo odchází/pokud nechcete, aby je mělo špinavé/

3) Do látkového sáčku MŠ v šatně dejte dětem:
a/ náhradní spodní prádlo, punčoch., tričko
b/ oblečení na ven – dle ročního období: tepláky, bundu, mikinu, pláštěnku v zimě oteplovačky, svetr…sport.obuv
Ven chodíme i v dešti (ne lijáku) a proto děti mají mít pláštěnku a gumovky!
Proto se nezlobte na učitelky, že je dítě mokré, že šly s dětmi ven, když nebude mít od Vás v sáčku pláštěnku a gumovky. Ven se chodí denně, i v dešti (ne lijáku), mraze (ne nad – 10 °C)!

4) Do třídy dětem dejte: v čem se cítí dobře………………..
Děvčata: pučocháče bavlněné, zástěrky, ale i kalhoty, tričko…….
Chlapci: punčocháče, tričko, mikina........
Zase dle ročního období a trochu se zamyslete, jak se, co, dítěti obléká a zapíná – paní učitelka má kromě Vašeho dítěte, ještě dalších 24 dětí/pí.uč. pomůže, má jen 1 ruce!!
Vše podepsané!!! a do třídy vždy jiné než na ven, z hygienických důvodů!!

5) Kdo bude v MŠ spát, přineste mu podepsané pyžamo, které každý pátek berete domů vyprat.

6) Dětem nedávejte cenné předměty – zlaté šperky apod. – viz.Řád MŠ, taktéž hračku z domova si děti neuhlídají v množství našich hraček. Nové děti si mohou přinášet alespoň v době adaptace plyšáka přiměřené velikosti, kterého mají rády a připomene domov/aby mu tuto adaptaci zpříjemnily.

Seznamte se se Školním řádem MŠ Sluníčko! Je na nástěnce hned za dveřmi MŠ.

2. 6. 2020 Rozhodnutí o přijetí do MŠ

Zveřejnili jsme informace s rozhodnutím o přijetí do naší MŠ, zobrazuje se při vstupu na naše stránky, je doplněn odkaz na stránce věnované zápisu, případně pro JPG klikněte –>ZDE
nebo pro zobrazení PDF –>ZDE

14. 5. 2020 Informace k otevření a výběrům

Na stránce předcházející našim stránkám jsou nové informace k otevření od 25.5.2020, případně klikněte –>ZDE
Aktulizována stránka s informacemi o výběrech stravného a školného –>ZDE

8. 5. 2020 Letní prázdniny 2020

Na stránce hlavních letních prázdnin jsou nové informace.
Stránku najdete v sekci "Důležité informace", nebo klikněte –>ZDE

23. 4. 2020 Informace k opětovnému otevření MŠ

Na stránce, která se zobrazuje před spuštěním těchto stránek, jsme doplnili informace k postupnému uvolňování opatření v souvislosti s koronavirem.

10. 4. 2020 Zápis 2020/2021 a doplnění informací u omezení provozu

Aktualizovali jsme stránku věnující se zápisům do MŠ pro školní rok 2020/2021, pro zobrazení stránky s informacemi klikněte –>ZDE
Na provizorní úvodní stránce jsme přidali pomocné informace pro rodiče v období epidemie

18. 3. 2020 Vyvěšení informace o omezení provozu