AKTIVITY V MŠ SLUNÍČKO

+ Řečové hrátky(MŠ spolupracuje s klinickou logopedkou Mgr.Šálovou
+ Anglický jazyk
+ Plavání fa. Medúza
keramiku od š.r.2019/2020 budou děti vytvářet na třídách, v rámci výchovně vzdělávací práce

Canisterapie:
Od školního roku 2013/2014 je prováděna v MŠ canisterapie se psem Andym. Návštěva trvá 30 minut jednou za 14 dnů v jedné a potom ve druhé třídě. V tomto dni se mohou setkat s Andym i děti z ostatních tříd i v šatnách a hale MŠ. Byl dopracován dodatek ke vzdělávacímu programu podpory zdraví, protože i při canisterapii dochází k plnění kompetencí dětí předškolního věku.
Fotografie hledejte v galerii MŠ.

Solná komora:
Byla uvedena do provozu 21.10.2013. Děti jí navštěvují v malých skupinkách dle tříd v době od 9,15 do 10,00 hodin jedna skupina a od 10,15 do 11,00 skupina druhá. Návštěva by měla probíhat ve 14ti denním intervalu z důvodu kapacity komory a organizace MŠ.
Fotografie naleznete v galerii.

Kulturní akce:
Návštěvy divadel a akcí v Kladně, Praze (Divadlo Spejbla a Hurvínka, planetária, muzeí), výchovné koncerty, divadlo Úsměv, kouzelník atd. pořádané v prostředí MŠ.

Akce zaměřené na ekologii:
Čabárna, ZOO, medvědárium

Další akce MŠ:
rozloučení se školáky, karneval, mikulášská besídka, vánoční besídka, vánoční a velikonoční prodejní výstavy, vynášení Moreny, strašitelný den, indiánský týden, setkání s klinickou logopedkou, s paní učitelkou základní školy, návštěva hasičů, akce pořádané MMK atd.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NAJDETE NA NÁSTĚNKÁCH MŠ.

2. 6. 2020 Rozhodnutí o přijetí do MŠ

Zveřejnili jsme informace s rozhodnutím o přijetí do naší MŠ, zobrazuje se při vstupu na naše stránky, je doplněn odkaz na stránce věnované zápisu, případně pro JPG klikněte –>ZDE
nebo pro zobrazení PDF –>ZDE

14. 5. 2020 Informace k otevření a výběrům

Na stránce předcházející našim stránkám jsou nové informace k otevření od 25.5.2020, případně klikněte –>ZDE
Aktulizována stránka s informacemi o výběrech stravného a školného –>ZDE

8. 5. 2020 Letní prázdniny 2020

Na stránce hlavních letních prázdnin jsou nové informace.
Stránku najdete v sekci "Důležité informace", nebo klikněte –>ZDE

23. 4. 2020 Informace k opětovnému otevření MŠ

Na stránce, která se zobrazuje před spuštěním těchto stránek, jsme doplnili informace k postupnému uvolňování opatření v souvislosti s koronavirem.

10. 4. 2020 Zápis 2020/2021 a doplnění informací u omezení provozu

Aktualizovali jsme stránku věnující se zápisům do MŠ pro školní rok 2020/2021, pro zobrazení stránky s informacemi klikněte –>ZDE
Na provizorní úvodní stránce jsme přidali pomocné informace pro rodiče v období epidemie

18. 3. 2020 Vyvěšení informace o omezení provozu