AKTIVITY V MŠ SLUNÍČKO

+ Plavání fa. Medúza
+ Flétna

Canisterapie:
Od školního roku 2013/2014 je prováděna v MŠ canisterapie se psem Andym. Návštěva trvá 30 minut jednou za 14 dnů v jedné a potom ve druhé třídě. V tomto dni se mohou setkat s Andym i děti z ostatních tříd i v šatnách a hale MŠ. Byl dopracován dodatek ke vzdělávacímu programu podpory zdraví, protože i při canisterapii dochází k plnění kompetencí dětí předškolního věku.
Fotografie hledejte v galerii MŠ.

Solná komora:
Byla uvedena do provozu 21.10.2013. Děti jí navštěvují v malých skupinkách dle tříd v době od 9,15 do 10,00 hodin jedna skupina a od 10,15 do 11,00 skupina druhá. Návštěva by měla probíhat ve 14ti denním intervalu z důvodu kapacity komory a organizace MŠ.
Fotografie naleznete v galerii.

Kulturní akce:
Návštěvy divadel a akcí v Kladně, Praze (Divadlo Spejbla a Hurvínka, planetária, muzeí), výchovné koncerty, divadlo Úsměv, kouzelník atd. pořádané v prostředí MŠ.

Akce zaměřené na ekologii:
Čabárna, ZOO, medvědárium

Společné akce rodičů s dětmi:
Den dětí, táborák, zahradní slavnost, tvorba adventní výzdoby apod.

Další akce MŠ:
rozloučení se školáky, karneval, mikulášská besídka, vánoční besídka, vánoční a velikonoční prodejní výstavy, vynášení Moreny, strašitelný den, indiánský týden, setkání s klinickou logopedkou, s paní učitelkou základní školy, návštěva hasičů, akce pořádané MMK atd.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NAJDETE NA NÁSTĚNKÁCH MŠ.

7. 9.2018 Organizace a akce

Na stránkách doplněny informace o organizaci a akcích školního roku 2018/2019