AKTIVITY V MŠ SLUNÍČKO

+ Plavání fa. Medúza
+ Flétna

Canisterapie:
Od školního roku 2013/2014 je prováděna v MŠ canisterapie se psem Andym. Návštěva trvá 30 minut jednou za 14 dnů v jedné a potom ve druhé třídě. V tomto dni se mohou setkat s Andym i děti z ostatních tříd i v šatnách a hale MŠ. Byl dopracován dodatek ke vzdělávacímu programu podpory zdraví, protože i při canisterapii dochází k plnění kompetencí dětí předškolního věku.
Fotografie hledejte v galerii MŠ.

Solná komora:
Byla uvedena do provozu 21.10.2013. Děti jí navštěvují v malých skupinkách dle tříd v době od 9,15 do 10,00 hodin jedna skupina a od 10,15 do 11,00 skupina druhá. Návštěva by měla probíhat ve 14ti denním intervalu z důvodu kapacity komory a organizace MŠ.
Fotografie naleznete v galerii.

Kulturní akce:
Návštěvy divadel a akcí v Kladně, Praze (Divadlo Spejbla a Hurvínka, planetária, muzeí), výchovné koncerty, divadlo Úsměv, kouzelník atd. pořádané v prostředí MŠ.

Akce zaměřené na ekologii:
Čabárna, ZOO, medvědárium

Společné akce rodičů s dětmi:
Den dětí, táborák, zahradní slavnost, tvorba adventní výzdoby apod.

Další akce MŠ:
rozloučení se školáky, karneval, mikulášská besídka, vánoční besídka, vánoční a velikonoční prodejní výstavy, vynášení Moreny, strašitelný den, indiánský týden, setkání s klinickou logopedkou, s paní učitelkou základní školy, návštěva hasičů, akce pořádané MMK atd.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NAJDETE NA NÁSTĚNKÁCH MŠ.

14. 4. 2019 Zápis do MŠ

V sekci důležité najdete informace k zápisu do naší MŠ na školní rok 2019/2020. Přihlášku můžete stáhnout i zde.

7. 4. 2019 PRÁZDNINY a výběry

V sekci důležité najdete informace k hlavním prázdninám. Přihlášku můžete stáhnout i zde.
Na stránce s výběry jsou doplněny výběry od dubna do června 2019.

5. 2. 2019 Změna výše stravného od 1. března 2019

Na stránce výběrů najdete novou výši stravného, které vstupuje v platnost 1. března 2019
Celé oznámení naleznete vyvěšené na nástěnce ve MŠ.

1. 1. 2019

Doplnili jsme termíny výběrů v Lednu–Březnu.
Na stránce rozpočtu je doplněn odkaz na rozpočet pro rok 2019

7. 9.2018 Organizace a akce